Profil firmy

Firma INVESTINŽENÝRING a.s. je  soukromou společností. Její počátky sahají do roku 1991, kdy na základě povolení vydaného živnostenským referátem Okresního úřadu v Brně zahájila soukromé podnikání pod názvem „SPOS“ Ing. Vyorálek, oborem podnikání byla činnost inženýrská.

V roce 1995 se firma transformovala na akciovou společnost INVESTINŽENÝRING a.s a je vedená u Krajského soudu v Brně. Tento rok společnost rozšířila své působení o tyto činnosti: provádění staveb, projekční činnost, realitní činnost, poradenskou činnost v oblasti zadávání veřejných zakázek, nákup a prodej.  Od června 2000 je držitelem Certifikátu ČSN EN ISO 9001. V současné době společnost působí po celé České republice a dosahuje stabilních výsledků. 

Společnost má více než 18tiletou tradici a je pevně zavedena na českém trhu. Za společnost hovoří výborně odvedená práce, a to díky zaměstnancům, kteří mají více než pětadvacetileté zkušenosti z činností ve „velkém stavebnictví“.

Náš kolektiv

Většina našich zaměstnanců má dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví, dokazuje to i fakt, že většina zaměstnanců je členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě v oboru pozemní stavby. Více než 18 let na trhu naší firmy, dokazuje, že naši pracovníci jsou profesionálové ve stavebnictví.

Někteří naši zaměstnanci mají zkušenosti i s vedením zahraničních staveb. Například v Německu, Rusku nebo Pakistánu. Proto jsme schopni spolupracovat i se zahraničními investory. 

Předmět podnikání

 

Naším cílem je zabezpečit komplexní inženýrskou činnost pro objednatele (investora).